DronFest 2018


I v roce 2018 se Plzeň stane dějištěm DronFestu – unikátního festivalu bezpilotního létání, který se řadí mezi největší akce svého druhu na světě! 1.a 2. června 2018 budou v plzeňském areálu DEPO2015 k vidění stroje těch nejvýznamnějších výrobců dronů.Třetí ročník této hojně navštěvované akce nabídne zajímavé přednášky, letecké ukázky a samozřejmě závody FPV RACE v naší nové aréně! Připravujeme zábavný den pro celou rodinu. Nenechte si ujít jedinečnou show, které nemá v České republice obdoby.

A co na letošním ročníku uvidíte? Například stoje od firem  DJI (Tello, Spark, Mavic, Phantom, Inspire, M210, M600), Flyability (Elios), senseFly (eBee+, Albris), Flydeo (X6, X8), Robodrone (Kingfisher, Sparrow, Hornet), Workswell(Wiris), FLYING-CAM (Sarah), FALCON (Falcon 8), Microdrones (MD4 -200, MD4-1000) a další.
Můžete se těšit na přednášky, které pro vás připravují odborníci a představí vám například, kde se drony mohou využít, poučí vás o bezpečnosti nebo vysvětlí, jak správně pořídit fotku nebo video.

Těšte se také na FPV závody, které proběhnou v pátek i sobotu, představí se desítka pilotů, tyto závody pro vás připravuje Rotorama.
Čeká na vás mnoho doprovodného programu jako například Laser game, TEPfactor, virtuální realita, fotokoutek, simulátory, zalétat si budete moci s malými drony a další.

Je opravdu na co se těšit! 🙂

Chcete se stát součástí DronFestu, jedinečné události, která nemá v České republice obdoby? Pak neváhejte a kontaktujte nás na e-mailu cholinsky@plzen.eu.

DronFest – 1. a 2. června 2018 – areál DEPO2015 Plzeň

Těšíme se na viděnou!